Strefa Mody i Urody

Strefa Mody i Urody
Festiwalowi nie zabraknie stylu!

W strefie mody i urody będzie można podejrzeć, co w nadchodzącym sezonie będzie modne. Najlepsze kreacje zaprezentują trójmiejskie firmy odzieżowe, a na scenie zorganizowany zostanie specjalny pokaz najciekawszych kreacji.

W targowych boksach zasiądą też styliści, wizażyści i fryzjerzy. Będą oni udzielać profesjonalnych porad dotyczących make-upu, czesania oraz wizerunku. Również pod opieką ekspertów dojrzałe panie będą mogły przejść prawdziwą metamorfozę uwzględniającą m.in. pełny makijaż i nową fryzurę.

Wśród wystawców znajdzie się również firma oferująca zabiegi lampą Bioptron. Za jej pomocą leczy się bóle stawów, rany skóry, chorobowe zmiany skórne czy urazy sportowe.

Chwilę prawdziwego odprężenia będzie można przeżyć podczas sesji z masażysta. W tym roku w sposób szczególny zachęcamy do skorzystania z masażu Kobido, nazywanego niechirurgicznym liftingiem twarzy. Z kolei do korzystania z najlepszych kosmetyków zachęcać będą przedstawiciele  firmy ARBONNE oraz AVON.

Na Festiwalu po raz pierwszy będzie można też skorzystać z usług podologa. Specjalista będzie doradzał w zakresie chorób stóp i ich leczenia, wrastających paznokci, pielęgnacji stóp i doboru odpowiednich kosmetyków.

Bezpłatne produkty kosmetyczne
od Ziaja Ltd

Do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów zachęcać będzie lider branży kosmetyczne w Polsce – firma Ziaja. Jej produkty będą bezpłatnie wręczane uczestnikom Festiwalu. Wśród kosmetyków będzie można znaleźć żel myjący na bazie składników nawilżających i antybakteryjnych oraz serum multinawilżające booster anti-age

Organizator

Patroni medialni

patroni medialni 2